HAKKINDA / ABOUT

Galeri Artist Çukurcuma, 13 senedir İstanbul’un tarihi ve özgün semti Çukurcuma’da gerek Türkiye gerekse yurt dışından sanatseverleri ve sanatçıları bir araya getiriyor.
Nadir Erenler tarafından, 1999 senesinde kurulan Galeri Artist Çukurcuma, kabul görmüş sanatçılarla çalışırken aynı zamanda genç sanatçıları destekleyerek kariyerlerinin ilk adımlarında onlarla beraber durmuştur.
Sanatın evrenselliği ilkesi Galeri Artist Çukurcuma’ nın hem müşteri yelpazesi hem de ev sahipliği ettiği kişisel ve karma sergilerinde görülebilir. Türkiyeli ve yabancı sanatçıları bir portföyde topladığı gibi danışmanlık hizmeti verdiği koleksiyonerler de hem yurt içi hem de yurt dışında etkindir.
Son 4 senede genişleyen sanatçı kadrosu ile, geçmişten gelen mirasını pekiştiren Galeri Artist Çukurcuma, yurt dışındaki fuarlara da sanatçılarıyla katılmayı hedeflemektedir.
İstanbul sokaklarının özgün dinamiği ile iç içe olan Galeri Artist Çukurcuma, butik bir galeri olarak yerel düşünüp global adımlar atabilen bir sanat kuruluşudur.

 

İLETİŞİM

Galeri Sahibi: Nadir Erenler / Murad Erenler

E-Posta: info@artistcukurcuma.com

Telefon: 0 (212) 251 91 63

Adres: Ağa Külhanı Sokak, No:10/A, Çukurcuma/ Beyoğlu, İST

Pazartesi-Cumartesi: 11:00 – 19:00

Lütfen galerimizi ziyaret etmeden önce iletişime geçiniz.

 

Bize Ulaşın